Royal City Dent

LUMINEERS

LUMINEERS, sizde zaten var olan güzel, sağlıklı, doğal, kalıcı gülümsemenizi ortaya çıkaran bir işlemdir.

Size özel tasarlanan Ultra ince LUMINEERS her zaman hayalini kurduğunuz gülümsemeyi ortaya çıkarır. Geleneksel kaplamaların aksine, iğnesiz, hassas diş yapısını törpülemeden ve acısız bir işlemdir. Hatta bu işlemin geri dönüşü bile var, yani kaybedecek hiç bir şeyiniz yok yalnızca kazanacağınız güzel bir gülümsemeniz var. Buna ek olarak LUMINEERS kaplamalarının 20 yıl boyunca kalıcılığını koruduğu kanıtlanmıştır. Uzun yıllar boyunca güzel gülümsemeniz hep sizinle birlikte olacak.

LUMITray Teknolojisine sahip LUMINATE’li LUMINEERS

Artık diş hekiminizden LUMITray teknolojisine sahip LUMINATE’Lİ LUMINEERS’I isteyebilirsiniz. Bu işlem diş hekimine, dişleri tek tek değil , hepsini bir anda yerleştirmesine olanak sağlar. Ayrıca bu işlemle, özel dijital tasarım ve önceden görme teknolojisi ve dişçi koltuğunda daha az zaman harcama size sunuluyor.

Gülümsemenizi tamamen değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece iki kısa ziyaret.

Gülümsemenizi ister LUMINEERS ile ister LUMITray teknolojisine sahip LUMINATE’li LUMINEERS ile tamamen değiştirmek için, yalnızca diş hekiminize yapacağınız iki kısa ziyaret gereklidir. İlk ziyaretinizde diş kalıbınız alınacaktır. İkinci ziyaretinizde ise size özel tasarlanan LUMINEERS’in uygunluğu ve rengi kontrol edildikten sonra acısız bir şekilde dişlerinize yerleştirilecektir. İşte bu kadar! Sağlıklı, doğal, kalıcı beyaz gülümsemenize yalnızca iki ziyaretten sonra kavuştunuz.

LUMINEERS Neden Farklı ?

Geleneksel kaplamaların yapılması çok daha fazla zaman alır ve aylarca sürebilecek acı dolu bir işlemi gerektirir. LUMINEERS’in yerleştirilmesi ise hızlı ve acısızdır.

Geleneksel Kaplama İşlemi

Geleneksel Kaplamalar bazen kron olarak da adlandırılır. Porselen yapraklar, sağlıklı diş yapısın çok fazla ve geri döndürülemez bir şekilde törpülenmesi ile yerleştirilir ve bu işlem acı verir ve bir çok iğne yapılmasını, diş hekimine birden fazla ziyareti gerektirir.

Geleneksel kaplamalarda dişler törpülendikten sonra, geçici kronlar dişin üzerine yerleştirilir ve bu işlem aylar sürebilir. Daha sonra geçici kaplamalar çıkarılır, sonrasında tekrar iğne yapılabilir ve kalıcı diş kaplamaları yerleştirilir. Kaplama Değil, LUMINEERS

Kaplama Değil, LUMINEERS

Geleneksel kaplamaların aksine LUMINEERS yerleştirilme işleminde iğneye ya da hassas diş yapısını törpülemeye gerek yoktur ve işlem acıssızdır. LUMINEERS ultra inceliğinden dolayı var olan dişin üzerine sadece diş hekimine yapılan iki kısa ziyaretten sonra yerleştirilir.

 

LUMINEERS benim için uygun mu?

LUMINEERS’in gülüşünüzü nasıl değiştireceğini öğrenin. Geleneksel kaplamaların aksine LUMINEERS yerleştirilme işleminde iğneye ya da hassas diş yapısını törpülemeye gerek yoktur ve işlem acıssızdır.

LUMINEERS ultra inceliğinden dolayı var olan dişin üzerine sadece diş hekimine yapılan iki kısa ziyaretten sonra yerleştirilir.